KONST / Litografier / Färglitografi 7931371
nr 793 1371
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), 214 / 260, signerad, motivets mått: 62x45
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:48:00
100 kr
150 kr
200 kr